• +48 55 625 74 69 | biuro@bmf-group.pl

POSIADAMY INNOWACYJNE PRODUKTY DLA PRZEMYSŁU I RZEMIOSŁA.

Przedmiotem działalności naszej firmy jest dystrybucja produktów oparta na relacjach biznesowych z międzynarodowymi producentami narzędzi do obróbki drewna, kompozytów, metali i tworzyw sztucznych, znanymi i cenionymi w Europie i na świecie.
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem narzędzi firm Aigner, Benz, Famag i ProFit, które oferują szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu i rzemiosła. Znamy potrzeby i wymagania rynku, dlatego współpracujemy wyłącznie z producentami, których wyróżnia wąska specjalizacja oraz wysoka jakość produkowanych narzędzi. Nasza oferta skierowana jest do partnerów handlowych związanych z branża drzewną i budowlaną, producentów mebli, producentów schodów, okien, drzwi, zakładów stolarskich, rzemieślników i hobbystów z pasją do tworzenia.
Relacje handlowe z obecnymi i przyszłymi partnerami traktujemy poufnie i zgodnie z etyką biznesową. Naszym partnerom i klientom oferujemy wysokojakościowe produkty oraz wsparcie wyszkolonego zespołu. Jakość i innowacyjność oferowanych przez nas narzędzi promujemy poprzez uczestnictwo w kluczowych targach branżowych, w prasie a także na portalach społecznościowych.